Cestování a Motorky

Na tuto stránku jsem se rozhodl dát nějaké věci, které mám o cestování na moto. Sehnal jsem zajímavé trasy v Alpách a nějaké servisní příručky a návody. Pokud máte nějaké další návody nebo tipy na cesty a chcete se o ně podělit, tak mi je pošlete a já je na tuto stránku přidám. Myslím, že spousta lidí neví kam třeba v Alpách zajet a tak doufám, že jim tyto informace pomohou.

Informace

Pokud se chcete podívat na nějaké mé fotografie a nebo cestopisy. Tak jsou umístněny mezi ostatními. Stačí, když se podíváte do fotogalerií a nebo do cestopisů. V cestopisech pak můžete najít veškeré informace, kudy a jak jsem se na dané místo dostal, kde jsem a za kolik nocoval a tak podobně.

Příručka - knížka, kterou dostává majitel při koupi stroje - obsahuje základní informace o stroji, návody pro jednoduchou údržbu a stručný popis funkce jednotlivých zařízení a prvků. Dále obsahuje plán údržby a některé manuály i servisní intervaly.

Servisní - manuál, který se oficiálně ke stroji nedává a distribuuje jej většinou dealer nebo dovozce. Jedná se o publikaci, ve které jsou detailně popsány veškeré servisní práce a úkony. Obsahuje veškerá servisní data, intervaly a tolerance. Jednotlivé postupy montáže a demontáže, typy náhr. dílů a mnoho dalších cenných informací.

F3 M Trip
(Diskuse a Aktuality)


Napište nám svůj názor / komentář...